Ota yhteyttä

YHTEYSTIEDOT

Oy RL-TRANS Ab
Eteläinen Lapväärtintie 330
64300 Lapväärtti
FINLAND

Puh: +358 207 660 600
Fax: +358 207 660 601
Sähköposti: rl@rltrans.fi

KULJETUSTILAUKSET

Kuljetustilaukset: transports@rltrans.fi  
Myynti & tarjouspyynnöt: +358 207 660 613  
24h Hätäkontakti: +358 (0)207 660 611 

E-LASKUT

Verkkolaskutusosoite: 003706857910  
Operaattoritunnus: 003721291126  
Operaattori: Maventa  

SÄHKÖPOSTILASKUT 

PDF-laskut ja liitteet voi lähettää osoitteeseen: invoices@rltrans.fi 

LIIKETOIMINTA

Mikael Lindedahl

TOIMITUSJOHTAJA
+358 40 556 7510
mikael.lindedahl@rltrans.fi

Andreas Lindedahl

MARKKINA- JA MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
+358 207 660 613
andreas.lindedahl@rltrans.fi

Matts Lindedahl

KULJETUSPÄÄLLIKKÖ
+358 207 660 611
matts.lindedahl@rltrans.fi

ULF Lindedahl

PALVELUPÄÄLLIKKÖ
+358 207 660 612
ulf.lindedahl@rltrans.fi

Mathias Lindedahl

ICT-PÄÄLLIKKÖ
+358 207 660 603
mathias.lindedahl@rltrans.fi

Jarno Jokela

LAADUN & LOGISTIIKAN VALVOJA
+358 207 660 693
jarno.jokela@rltrans.fi

IRTOTAVARALOGISTIIKKA

Tapani Raiskinmäki

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / SUOMI
+358 207 660 602
tapani.raiskinmaki@rltrans.fi

Tony Lehto

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / POHJOISMAAT
+358 207 660 604
tony.lehto@rltrans.fi

Harri Vanne

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / EUROOPPA & POHJOISMAAT
+358 207 660 660
harri.vanne@rltrans.fi

Aapo Repo

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / EUROOPPA & POHJOISMAAT
+358 207 660 618
aapo.repo@rltrans.fi

Erika Rajasalo

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / VARASTOINTI
+358 207 660 624
erika.rajasalo@rltrans.fi

Robert Quakatz

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA/ KESKI-EUROOPPA
+49 (0) 151 407 23 828
robert.quakatz@rltrans.fi

Olli Nuuttila

KAASULOGISTIIKAN HALLINNOIJA
+358 207 660 615
olli.nuuttila@rltrans.fi

Teemu Saarinen

IRTOTAVARATERMINAALIN HALLINNOIJA
+358 40 195 2231
teemu.saarinen@rltrans.fi

TOIMISTO JA HALLINTO

Pernilla Lindedahl

TOIMISTOPÄÄLLIKKÖ
+358 207 660 616
pernilla.lindedahl@rltrans.fi

Madeleine Teir Hinders

MYYNTIASSISTENTTI
+358 207 660 608
madeleine.teir.hinders@rltrans.fi

Lynn Vikstrand

MYYNTIASSISTENTTI
+358 207 660 619
lynn.vikstrand@rltrans.fi

Jennica Lindedahl

LIIKETOIMINTAVASTAAVA
+358 207 660 600
jennica.lindedahl@rltrans.fi

Heidi Lillandt

HENKILÖSTÖVASTAAVA
+358 207 660 617
heidi.lillandt@rltrans.fi

Carmela Kärr

TOIMISTOASSISTENTTI
+358 207 660 605
carmela.karr@rltrans.fi

Ann-Christin Lindedahl

TOIMISTOASSISTENTTI
+358 207 660 600
aclindedahl@rltrans.fi

RL-TRANS BaltiA

Mare Lokk

LIIKETOIMINTAVASTAAVA
+372 664 5133
mare.lokk@rltrans.fi

Koit Pärna

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / BALTIA
+372 517 2197
koit.parna@rltrans.fi

Evgeny Smirnov

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / BALTIA
+372 5669 3986
evgeny.smirnov@rltrans.fi

Avelii Tiimann

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / BALTIA
+372 5678 2805
avelii.tiimann@rltrans.fi

Kaarel Sultangirejev

LOGISTIIKAN SUUNNITTELIJA / BALTIA
+372 555 13 224
kaarel.sultangirejev@rltrans.fi

SIJAINNIT

Päätoimisto

Eteläinen Lapväärtintie 330
FI-64300 Lapväärtti
FINLAND

Helsinki Toimisto

Rahtarinkatu 1
FI-00980 Helsinki
FINLAND

RL-TRANS Baltia Toimisto

Lille 13
EE-10614 Tallinn
ESTONIA

Rostock Toimisto

Am Seehafen 7
DE-18147 Rostock
GERMANY

Vaasa Toimisto

Pitkäkatu 34 B
FI-65100 Vaasa
FINLAND

Kokemäki Toimisto

Viinikantie 1
FI-32800 Kokemäki
FINLAND